سردار وحیدی:

اتفاقات امروز منطقه سرنوشت جهان را تعيين مي‌كند

يادواره شهداي مدافع حرم و جاويدالاثر منطقه 9 تهران شامگاه جمعه (8 بهمن ماه) با حضور سردار احمد وحيدي رئيس دانشگاه ملي دفاع ملي، سردار محسن كاظميني فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران و خانواده معظم شهدا در سالن شهيد ستاري دانشگاه هوايي شهيد ستاري برگزار شد.

9 بهمن 1395-11:10:35


اتفاقات امروز منطقه سرنوشت جهان را تعيين مي‌كند
9 بهمن 1395-11:10:35
منبع خبر: خبرگزاری دفاع مقدس
فرستنده: مدیر سایت

براي نمايش كامل تصوير كليك كنيد

به گزارش سايت پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس به نقل از خبرگزاري دفاع مقدس، يادواره شهداي مدافع حرم و جاويدالاثر منطقه 9 تهران شامگاه جمعه (8 بهمن ماه) با حضور سردار احمد وحيدي رئيس دانشگاه ملي دفاع ملي، سردار محسن كاظميني فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران و خانواده معظم شهدا در سالن شهيد ستاري دانشگاه هوايي شهيد ستاري برگزار شد.

وي با اشاره به اينكه كشور امروز در برابر يكي از پيچيده ترين توطئه هاي جهاني قرار دارد اظهار داشت: دليل طراحي اين توطئه شكست اسرائيل و پيروزي حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه بوده است كه وحشت فراواني را در مثلث غربي، عبري و عربي ايجاد كرد.

سردار وحيدي با بيان اينكه دشمن با علم به ظهور قدرت جديد در منطقه مجبور به اعتراف شكست سياست هاي خود شد افزود: بعدها شاهد موفقي مبارزان فلسطين در غزه بوديم. دشمن در هر دو صحنه دريافت كه جبهه مقاومت متكي به ديواره محكمي به نام جمهوري اسلامي است و پس از شكل گيري بيداري اسلامي نيز احساس كردند تمام سرمايه گذاري هاي چند صد ساله خود را از دست داده اند.

رئيس دانشگاه عالي دفاع ملي با تاكيد بر اينكه با دشمن ديگر نمي تواند جلوي نفوذ انقلاب اسلامي را بگيرد، تصريح كرد: دشمن ناچار به طراحي توطئه اي بزرگ تر و دست نشاندن گروه هاي تروريسستي شدند كه براي درك بهتر واقعيت و حقيقيت كافي است به اسناد كشف شده از خود اين گروه هاي تروريستي مراجعه توجه كنيم.

وي با اشاره به اسناد كشف شده از گروه هاي ترويستي گفت: اين اسناد نشان مي دهد گروه هاي تكفيري هيچ دشمني با صهيونيست ها ندارند و راجع به آمريكا بحثي را مطرح نمي كنند و همه تمركز آنها مقابله با نفوذ ايران است.

رئيس دانشگاه عالي دفاع ملي يكي از برنامه هاي گروه هاي تروريستي را كمك گرفتن از منافقين دانست و افزود: تروريست ها مي خواهند به دليل توان اطلاعاتي منافقين از آن ها براي انجام اقداماتي در عمق ايران كمك استفاده كنند و در اين راه اذعان كرده اند كه بايد در مقابل فعاليت هاي فرهنگي و سياسي ايران نيز بايستند.

وي افزود: اين گروه ها عقيده دارند كه تركيه بايد ابرقدرت منطقه باشد و قصد ايجاد مكانهاي امني براي رهبران خود در اردن را دارند كه اين فعاليت ها در راستاي طرح مرزهاي خونين اسلامي در حال اجراست.

وي تروريست ها را ابزار دست غربي ها و صهيونيستها دانست و گفت: اتفاقات امروز منطقه سرنوشت جهان را تعيين مي كند. ما در نبرد با شيطان بزرگ در نقطه جديد قرار گرفتيم و سرنوشت منطقه به دست شبكه بزرگي از مبارزان جبهه مقاومت افتاده است كه مانع از باز توليد قدرت آمريكا در منطقه شده اند.

رئيس دانشگاه عالي دفاع ملي با اشاره به شكست توطئه هاي دشمنان گفت: مدافعان حرم مكر و حيله دشمن را نقش بر آب كردند و جمهوري اسلامي اجازه نداد تفكرات كساني كه مي گفتند بشار اسد بايد از حكومت سوريه كنار برود تحقق پيدا كند.

وحيدي افزود: يك بار ديگر شاهد آن هستيم كه جنگ همه جانبه جمهوري اسلامي با دنياي كفر و شرك در سوريه و عراق تبلور يافته است و پيروزي با پيام انقلاب اسلامي ايران است. خداوند زماني كه صداقت و ايستادگي رزمندگان مدافع حرم را ديد پيروزي را به آنها عطا كرد.


اتفاقات امروز منطقه سرنوشت جهان را تعيين مي‌كند

9 بهمن 1395-11:10:35

منبع خبر: خبرگزاری دفاع مقدس

فرستنده: مدیر سایت


تصاوير تكميلي: