پيام تسليت مقام معظم رهبري در پي زلزله غرب كشور

با تأسف و اندوه فراوان خبر زمين‌لرزه در غرب كشور را كه به جان‌باختن جمعي از هم‌ميهنان عزيز و زخمي شدن جمعي بيشتر انجاميده و خسارات بسياري پديد آورده است، دريافت كردم. وظيفه‌ي مسئولان آن است كه در همين اولين ساعات با همه‌ي همّت و توان به ياري آسيب‌ديدگان بويژه در زيرآوارماندگان بشتابند و با بهره‌گيري سريع از همه‌ي امكانات موجود، از افزايش تلفات جلوگيري كنند.

22 آبان 1396-14:07:14


پيام تسليت مقام معظم رهبري در پي زلزله غرب كشور
22 آبان 1396-14:07:14
منبع خبر: khamanei.ir
فرستنده: مدیر سایت

براي نمايش كامل تصوير كليك كنيد

در پي وقوع حادثه‌ي تلخ و مصيبت‌بار زمين‌لرزه در غرب كشور كه به جان‌باختن و زخمي شدن جمعي از هم‌ميهنان عزيز انجاميد، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي با صدور پيامي، ضمن تسليت به ملّت ايران بخصوص مردم عزيز استان كرمانشاه، تأكيد كردند: همه‌ي دستگاه‌هاي لشكري و كشوري با همه‌ي همت و امكانات به ياري آسيب‌ديدگان بشتابند.

متن پيام رهبر انقلاب اسلامي به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

با تأسف و اندوه فراوان خبر زمين‌لرزه در غرب كشور را كه به جان‌باختن جمعي از هم‌ميهنان عزيز و زخمي شدن جمعي بيشتر انجاميده و خسارات بسياري پديد آورده است، دريافت كردم.

وظيفه‌ي مسئولان آن است كه در همين اولين ساعات با همه‌ي همّت و توان به ياري آسيب‌ديدگان بويژه در زيرآوارماندگان بشتابند و با بهره‌گيري سريع از همه‌ي امكانات موجود، از افزايش تلفات جلوگيري كنند.

ارتش و سپاه و بسيج، با نظم و سرعت به آواربرداري و انتقال مجروحان كمك كنند و دستگاههاي دولتي چه نظامي و چه غير نظامي همه‌ي توان خود را براي ياري آسيب‌ديده‌ها و خانواده‌هاي آنان به صحنه آورند.

اينجانب از اعماق دل، اين حادثه‌ي تلخ و مصيبت‌بار را به ملّت ايران بخصوص به مردم عزيز استان كرمانشاه و بويژه به خانواده‌هاي مصيبت‌زده تسليت عرض ميكنم و متضرعانه از خداوند متعال ميخواهم كه اين محنت و رنج را مايه‌ي جلب رحمت و فضل خود قرار دهد و بر صبر و پايداري و مقاومت ملّت عزيزمان بيفزايد.

از همه‌ي كساني‌كه ميتوانند به نحوي در سبك كردن بار مصيبت و جبران خسارت مؤثر باشند درخواست ميكنم كه به ياري آسيب‌ديدگان بشتابند.

والسلام عليكم و رحمة الله

سيّد علي خامنه‌اي

۲۲ آبان ۱۳۹۶


پيام تسليت مقام معظم رهبري در پي زلزله غرب كشور

22 آبان 1396-14:07:14

منبع خبر: khamanei.ir

فرستنده: مدیر سایت


تصاوير تكميلي: