رئيس دانشگاه عالي دفاع ملي در شيراز:

دشمنان هيچ‌گاه نمي‌توانند خللي به قدرت موشكي ايران وارد كنند

سردار احمد وحيدي صبح امروز در دومين يادواره سرداران و 385 شهيد دانشجوي استان فارس كه با عنوان « هم‌دانشگاهي آسماني» در شيراز برگزار شد، اظهار داشت: شهداي جوان دانشجو براي كشور الگو، حجت، قهرمان و عزيز هستند و فرش را به عرش متصل كرده‌اند.

30 آذر 1396-16:16:23


دشمنان هيچ‌گاه نمي‌توانند خللي به قدرت موشكي ايران وارد كنند
30 آذر 1396-16:16:23
منبع خبر: خبرگزاری تسنیم
فرستنده: مدیر سایت

براي نمايش كامل تصوير كليك كنيد

رئيس دانشگاه عالي دفاع ملي گفت: امروز دشمنان به دنبال محدود كردن قدرت موشكي ايران هستند، اما هيچ‌گاه نمي‌توانند در اين راه خللي وارد كنند.

به گزارش پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس به نقل از خبرگزاري تسنيم از شيراز، سردار احمد وحيدي صبح امروز در دومين يادواره سرداران و 385 شهيد دانشجوي استان فارس كه با عنوان « هم‌دانشگاهي آسماني» در شيراز برگزار شد، اظهار داشت: شهداي جوان دانشجو براي كشور الگو، حجت، قهرمان و عزيز هستند و فرش را به عرش متصل كرده‌اند.

وي افزود: دانشگاه‌ها بيش از هميشه امروز مستحق پيمودن راه شهدا است و در اين راه بيشترين سهم را جوانان دارند. جهاد و شهادت مظهر قدرت و محور اصلي امنيت كشور است و آنچه سبب پايداري كشور شده و اينكه امروز دست رد به سينه ستمگران عالم زده شود، جهاد و شهادت است.

فرمانده سابق سپاه قدس با اشاره به اينكه شهيد تامين‌كننده قدرت و امنيت ملي ماست خاطرنشان كرد: ايران امروز يكي از پرقدرت‌ترين كشورها در حوزه نظامي است و دليل اصلي آن نيز دنباله‌روي مفاهيم ارزشمند شهيد و شهادت بوده است.

سردار وحيدي گفت: امروز دشمنان به دنبال محدود كردن قدرت موشكي ايران هستند، اما بدانند هيچ‌گاه نمي‌توانند در اين راه خللي وارد كنند و روز به روز پيشرفت‌ها بيشتر مي‌شود.

رئيس دانشگاه عالي دفاع ملي با تاكيد بر اينكه پوسته غرب روز به روز در حال فروپاشي است بيان كرد: آمريكايي‌ها در هر لحظه به دنبال حمله به ايران هستند، اما مي‌دانند شكست بد و فاجعه‌باري مي‌خورند و وارد باتلاقي مي‌شوند كه بيرون آمدن از آن محال است.

وحيدي تصريح كرد: امروز جمهوري اسلامي ايران در همه ابعاد قدرت، بسيار قوي است و با وجود مشكلات اقتصادي داراي توانمندي‌هاي زيادي در مقايسه با برخي كشورهاي اروپايي هستيم.

وي با بيان اينكه امروز قوي‌تر از هميشه آماده جهش جديد در منطقه و جهان اسلام هستيم افزود: دانشجويان بايد در اين نقطه از عطف تاريخي مستحكم‌تر جلو آيند.

رئيس دانشگاه دفاع عالي ملي با بيان اينكه امروز گفتمان ايران از آسيا تا جنوب شرق آفريقا گسترانيده شده است خاطرنشان كرد: ايران داراي قدرت توانمندي نظامي است و آنچه قدرت اين فيزيك را از ديناميك و استاتيك خارج مي‌كند روحيه جهاد و شهادت است.

سردار وحيدي با اشاره به اينكه اين روزها هزارمين روزي است كه سعودي‌ها به يمن حمله كرده‌اند گفت: آنها مي‌گفتند سه هفته‌اي عمليات را در يمن به پايان مي‌رسانند اما امروز يمن كه كشوري ضعيف بود، داراي قدرت نظامي است.

وي گفت: يمني‌ها به واسطه برخورد با افكار امام راحل و تاسي از فرمايشات رهبر معظم انقلاب در مقابل ائتلاف 38 كشور كه قوي‌ترين و مدرن‌ترين سلاح‌ها را دارند ايستاده و موشك‌هاي ساخته شده يمني‌ها رياض را مي‌لرزاند.

فرمانده اسبق سپاه قدس با اشاره به اينكه در جهان دو جبهه داريم كه يك سر آن ايران و ديگري آمريكاست افزود: ايران بر مبناي معيارهاي الهي براي بشريت دل مي‌سوزاند و آمريكايي‌ها نيز با خباثت خود يك ملت مظلوم را پايمال هواي شيطاني مي‌كنند.

وحيدي افزود: امروز جبهه مقاومت سحر دشمنان را باطل كرده و قدرت را از آنان گرفته و دانشجويان ايران اسلامي نيز در اين راه بايد رسالت خود را به خوبي انجام دهند.


دشمنان هيچ‌گاه نمي‌توانند خللي به قدرت موشكي ايران وارد كنند

30 آذر 1396-16:16:23

منبع خبر: خبرگزاری تسنیم

فرستنده: مدیر سایت


تصاوير تكميلي: