كاربر ميهمان دوشنبه، 28 خرداد 1397
 
پايداري - پايگاه اينترنتي پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس

صفحه نخست| ورود | ثبت نام | ارسال | اخبار | محتوا | تماس با ما | درباره

جستجو:  

صفحه نخست

اخبار

محتواها

نمايشگاه

جستجو

● طرح های کسر خدمت سربازی

ویژه نامه های الکترونیکی

● فصلنامه مطالعات دفاع مقدس

● پژوهشکده مدیریت و سیاست دفاعی دفاع مقدس

● پژوهشکده علوم نظامی و مهندسی دفاع مقدس

● پژوهشکده تاریخ، ادبیات و فرهنگ دفاع مقدس

پايداري - محتواها

نمايش فهرست‌وار

ويژه‌‌نامه فهرستگان


مقالات

اسناد مكتوب

تصاوير

كتاب

اسناد صوتي

اسناد ويدئويي

پايان نامه

پايداري - كاربران

ثبت نام

ورود

صفحه شخصي

ارسال

◊ مقاله

◊ سند مكتوب

◊ تصوير

◊ كتاب

◊ سند صوتي

◊ سند ويديويي

◊ پايان نامه

 كارنامه سياه آل سعود (بخش اول)
محمد نبي رودكي

اخيراً وزير امور خارجه عربستان در موضع‌گيري گستاخانه و خصمانه عليه جمهوري اسلامي ايران اعلام نموده است، بايد جنگ را به درون ايران كشاند و ايران را به دليل دخالت‌هايش در ديگر كشورهاي منطقه تنبيه نمود.

19 خرداد 1396-14:31:13


كارنامه سياه آل سعود (بخش اول)<br/>محمد نبي رودكي
19 خرداد 1396-14:31:13
منبع: پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس
پيوند: براي توضيحات بيشتر اينجا كليك كنيد
فرستنده: مدير سايت

براي نمايش كامل تصوير كليك كنيد

اخيراً وزير امور خارجه عربستان در موضع‌گيري گستاخانه و خصمانه عليه جمهوري اسلامي ايران اعلام نموده است، بايد جنگ را به درون ايران كشاند و ايران را به دليل دخالت‌هايش در ديگر كشورهاي منطقه تنبيه نمود.

صبر و بردباري ملت بزرگ ايران در برابر جنايات و ناملايمات رژيم قبيله‌اي آل سعود حد و اندازه‌اي دارد. توسط حاكمان اين رژيم در حرم امن الهي در مكه مكرمه هزاران حجاج ايراني و ساير كشورها به شهادت رسيده‌اند، سال 1366 با تحريك آمريكا و هدايت اسراييل در زمان فهد پادشاه وقت عربستان تعداد زيادي از حجاج ايراني را به خاك و خون كشيده‌اند. مراسم برائت از مشركين كه از مناسك حج به شمار مي‌آيد و هر سال حجاج در مكه عليه شيطان بزرگ و ظالم قرن فرياد الموت لامريكا و شعار يا ايها المسلمون اتحدو اتحدو سر مي‌دادند كه منظور آنان مرگ بر دولت آمريكا بود زيرا آمريكا به ملت‌ها ظلم نموده و هر كجاي دنيا جنگي صورت مي‌گيرد ردپاي آمريكا آنجاست. بنابراين مسلمانان بر سر آمريكا در مراسم حج فرياد مي‌زنند و فرياد خواهند زد بعد از به شهادت رساندن جمعي از حجاج ايراني در سال 1366 امام خميني (ره) در پيامي تاريخي درباره اين جنايت گفت: حكومت سعودي مطمئن باشد كه آمريكا لكه ننگي بر دامن آنها گذاشته است كه با آب زمزم و آب كوثر پاك نمي‌شود. مجدداً اين رژيم در سال 1394 به شكلي ديگر دست به كشتار حجاج ايراني و ساير كشورها زد و تعداد زيادي از زائران به شهادت رسيدند و لكه ننگ ديگري بر دامن اين رژيم قبيله‌اي حجاج كُش و كودك كُش اضافه گرديد. رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به رژيم آل سعود در مورد به شهادت رساندن حجاج ايراني و ساير كشورها در سال 1394 فرمودند: «عربستان مسئول اين اتفاق است به دولت عربستان توصيه مي‌كنم دست از فرافكني برداريد و عذرخواهي كنيد. مسئوليت اين حادثه سنگين و اين فاجعه بزرگ به دوش حكام عربستان است و بايد مسئوليتش را قبول كند نسبت به اين قضيه اينكه فرافكني كنند و مدام خودشان از خودشان تعريف كنند كارهايي نيست كه به جايي برسد اين فعاليت‌هاي عقيمي است بلاخره دنياي اسلام سؤال دارد، كشته شدن هزاران حجاج از كشورهاي مختلف اسلامي در يك حادثه‌اي شوخي نيست.»

رژيم قبيله‌اي متحجرو عقب افتادة سعودي حدود دو سال و نيم است كه با بمباران هوايي كشور يمن كودكان، زنان و مردان را به خاك و خون مي‌كشد و اكنون در اثر تخريب مراكز درماني و بيمارستان‌ها و كمبود مواد غذايي در اثر محاصره يمن تا كنون 86000 نفر از مردم مظلوم يمن بر اثر بيماري وبا از بين رفته‌اند و سازمان‌هاي بين‌المللي و سازمان ملل متحد و سازمان‌هاي حقوق بشر تاكنون سكوت معناداري نموده‌اند. ملت مسلمان و مقاوم يمن در برابر جنايات آل سعود مقاومت كرده و آمريكا و غرب با فروش سلاح از جنايات آل سعود حمايت و پشتيباني مي‌نمايد. نتيجه مي‌گيريم كه امروز دستان جنايتكاران دولت آمريكا و رژيم كودك كُش اسراييل از آستين حاكمان قبيله‌اي آل سعود بيرون آمده و با پول‌هاي عربستان گروه تروريستي داعش كه در اثر حمله به عراق و سوريه حدود 5 سال موجب كشتار هزاران انسان بي‌گناه در كشورهاي عراق و سوريه گرديده است و حتي كشتار مسيحيان و ايزدي‌ها در غرب عراق و كشتار كودكان و تجاوز به زنان و كودكان را مرتكب شده‌اند. اخيراً با موضع‌گيري عربستان سعودي توسط تيم 6 نفره تروريستي به مجلس شوراي اسلامي و حرم امام خميني (ره) حمله نموده ايران قدرتمند اسلامي كه خود قرباني تروريسم در اول دهه 60 هجري شمسي بوده است با تشخيص صحيح و تحليل واقعي و منطقي از جنايات داعش در همان روزهاي اول حمله داعش به سوريه و عراق اعلام نمود كه اكثر نيروهاي متحجر داعش تا 40 كيلومتري مرزهاي ايران نزديك شوند نيروهاي مسلح ايران آنها را از بين خواهند برد.

بنابراين حمله گروه تروريستي اخير در ايران با شكست روبرو گرديد و موجب منسجم‌تر شدن اقشار مختلف ملت بزرگ ايران و هشياري و بيداري مسئولين كشور گرديد و در تشييع شهداي اين حمله تروريستي حضور باشكوه ملت ايران را دنيا مشاهده كرد.

محمد نبي رودكي

رئيس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس و نماينده ادوار مجلس شوراي اسلامي


كارنامه سياه آل سعود (بخش اول)
محمد نبي رودكي

19 خرداد 1396-14:31:13

منبع: پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس

پيوند: براي توضيحات بيشتر اينجا كليك كنيد

فرستنده: مدير سايت


تصاوير تكميلي:

امتياز:

   3/3

نسخه قابل چاپ متن مقاله ارسال براي دوستان

 نظرات (0)

نام

پست الكترونيك

عنوان نظر

متن نظر

 

نظرات شما پس از بازبيني و تاييد توسط سايت در قسمت نظرات در همين صفحه به معرض نمايش در خواهد آمد.

امتياز به مطلب: كمتر  بيشتر    
امروز

ورودحضرت امام (ره)به جماران


همايش ملي علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پروش
در همايش همايش ملي علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پروش:

در همايش همايش ملي علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پروش:

انعقاد تفاهنامه بين ستاد كل نيروهاي مسلح و وزارت آموزش و پرورش

نمايش...

ويژه
باز نگاهي به جنگ (بخش ۵)

باز نگاهي به جنگ (بخش ۵)

سرتيپ دوم بازنشسته پاسدار دكتر محمدعلي باراني

نمايش...

كسر خدمت
اطلاعيه: طرح هاي پژوهشي كسر خدمت

اطلاعيه: طرح هاي پژوهشي كسر خدمت

فرآيند انجام پروژه‌ تحقيقاتي به عنوان بخشي از خدمت سربازي

نمايش...

فراخوان
فراخوان مقاله جهت فصلنامه مطالعات دفاع مقدس

فراخوان مقاله جهت فصلنامه مطالعات دفاع مقدس

قابل توجه كليه صاحبنظران، پژوهشگران، مدرسان و صاحبان انديشه

نمايش...


© 1386-1395 کلیه حقوق برای پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس محفوظ است.

نمايش و ارائه‌ي محتواها اعم از مقاله، كتاب و ... الزاماً به معناي ديدگاه بنیاد نمي‌باشد و تنها بيان كننده نظرات شخصي نويسندگان و بوجودآورندگان آنها مي‌باشد. برداشت، نمايش و ارائه كليه‌ي محتواهاي اين وبگاه تنها با ذكر صحيح و كامل منبع و برقراري پيوند مجاز مي‌باشد.

  ورود | ثبت نام | ارسال | اخبار | محتوا | تماس با ما | درباره