كاربر ميهمان چهارشنبه، 2 خرداد 1397
 
پايداري - پايگاه اينترنتي پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس

صفحه نخست| ورود | ثبت نام | ارسال | اخبار | محتوا | تماس با ما | درباره

جستجو:  

صفحه نخست

اخبار

محتواها

نمايشگاه

جستجو

● طرح های کسر خدمت سربازی

ویژه نامه های الکترونیکی

● فصلنامه مطالعات دفاع مقدس

● پژوهشکده مدیریت و سیاست دفاعی دفاع مقدس

● پژوهشکده علوم نظامی و مهندسی دفاع مقدس

● پژوهشکده تاریخ، ادبیات و فرهنگ دفاع مقدس

پايداري - محتواها

نمايش فهرست‌وار

ويژه‌‌نامه فهرستگان


مقالات

اسناد مكتوب

تصاوير

كتاب

اسناد صوتي

اسناد ويدئويي

پايان نامه

پايداري - كاربران

ثبت نام

ورود

صفحه شخصي

ارسال

◊ مقاله

◊ سند مكتوب

◊ تصوير

◊ كتاب

◊ سند صوتي

◊ سند ويديويي

◊ پايان نامه

 حجت الاسلام علی شیرازی

بيداري اسلامي نابودي رژيم صهيونيستي در آينده‌اي نزديك را تاييد مي‌كند

مسئول نمايندگي ولي فقيه در نيروي قدس سپاه گفت: بيداري اسلامي گواه روشني بر نابودي اسرائيل از صحنه روزگار است كه در آينده نزديك تحقق پيدا مي كند.

3 مرداد 1393-14:09:44


بيداري اسلامي نابودي رژيم صهيونيستي در آينده‌اي نزديك را تاييد مي‌كند
3 مرداد 1393-14:09:44
منبع خبر: خبرگزاری پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس
فرستنده: سردبیر

براي نمايش كامل تصوير كليك كنيد

به گزارش خبرگزاري پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، حجت الاسلام علي شيرازي در جمع مردم در روز قدس در مصلاي اردبيل اظهار كرد: روز قدس روز اعلام نفرت و انزجار از صهيونسيم جهاني و رساندن نداي وحدت و همدلي امت اسلامي در سطح جهاني و بين المللي است كه امروز نه تنها ملت ايران بلكه ملت هاي آزاده دنيا به صحنه آمده اند تا به نداي مظلومان جهان لبيك گفته و حمايشتان را از مردم مظلوم غزه اعلام كنند.

وي فلسطين را متعلق به جهان اسلام و زادگاه امت اسلام دانست و گفت: ملت ما امروز با زبان روزه و درگرماي تابستان با احساس تعلق انقلابي در صحنه حضور پيدا كرده تا به همه اعلام كنند كه نابودي اسرائيل در راه است و اين نابودي با يكدلي امت اسلامي ورق مي خورد.

مسئول نمايندگي ولي فقيه در نيروي قدس سپاه با اشاره به حمايت همه جانبه آمريكا از اين رژيم غاصب بيان كرد: ما براي نابودي اين رژيم تا پاي جان ايستاده ايم و در اين راهپيمايي باشكوه حمايتمان را كه يك حمايت اعتقادي از فلسطين است به نمايش گذاشته و به صراحت اعلام مي كنيم كه حمايت از مسلمانان مظلوم عالم يك وظيفه و تكليف شرعي براي امت اسلامي است.

حجت الاسلام شيرازي با بيان اينكه اين حضور نوعي دلدادگي به آرمان اسلام و امام بوده و روز احياي حيات طيبه اسلام و سيره نبوي است، افزود: از اين روز به عنوان روز ضمانت حيات و بقاي اسلام ياد مي كنيم و به صراحت اعلام مي كنيم كه در صحنه حاضر شده و بعد از گذشت 34 سال از پيروزي انقلاب اين جريان از آسيا گرفته تا قلب آمريكا و اروپا وثوق پيدا كرده و همه امت هاي آزاده دنيا به صحنه مي آيند تا حمايتشان را از امت مظلوم فلسطين اعلام كنند.

وي تصريح كرد: قيام و نهضت امت اسلامي عليه اسرائيل وظيفه هر انسان مسلمان است و همان طوري كه امام راحل گفتند اگر هر انسان مسلمان تنها يك ليوان آب بر سر رژيم صهيونيست بريزند اين رژيم در سيلاب امت اسلامي غرق مي شود.

مسئول نمايندگي ولي فقيه در نيروي قدس سپاه از رژيم صهيونيستي به عنوان سگ حلقه به گوش آمريكا در منطقه ياد كرد و گفت: براي راندن اين سگ وحشي حركت عظيم و خروش امت اسلامي نياز است كه به طور قطع امروز مي تواند اين آرزو تحقق پيدا كند.

وي با اشاره به مشكل مشروعيت رژيم صهيونيستي و خدشه بر ابهت اين رژيم جعلي اظهار كرد: در يك دهه اخير با بيداري امت اسلامي بر دامنه اين نارسايي ها افزوده شده به طوري كه به صراحت مي توان گفت بيداري اسلامي گواه نابودي رژيم صهيونيستي از صحنه روزگار است.

شيرازي با تشريح 3 حمله پي در پي اسرائيل به غزه در سال هاي اخير خاطرنشان كرد: در گام نخست و در جنگ 22 روزه صهيونيست جهاني شكست خورد و از صحنه روزگار محو شد اما در رويارويي دوم اين مبارزه به مدت 8 روز از سوي مردم غزه براي نابودي اسرائيل به طول انجاميد به طوري كه خود اسرائيلي ها در نهايت به صلح و آتش بست تن دادند و در سومين هجمه نيز امروز غزه بار ديگر زير تهاجم اسرائيل قرار گرفته و اين بار نيز شكست نهايي متوجه اسرائيل مي شود.

مسئول نمايندگي ولي فقيه در نيروي قدس سپاه همه اين پيروزي ها را نتيجه حمايت ملت ايران و امت اسلامي در جبهه مقاومت و پايداري دانست و گفت: خود اسرائيلي ها نيز اعتراف مي كنند پيروز نهايي در غزه جمهوري اسلامي ايران بود.

وي تصريح كرد: امروز دشمنان در سوريه و عراق نيز غائله به پا كرده اند تا ماهيت بيداري اسلامي را زير سوال ببرند و عليه امت اسلامي فتنه به پا كنند اما سرانجام اين فتنه انگيزي نابودي حقيقي براي رژيم صهيونيستي و آمريكا است، همان طوري كه ملت سوريه بعد از 3 سال توانستند تروريست ها را مفتضحانه از سرزمين خود دور كنند.

شيرازي با بيان اينكه نابودي و شكست صهيونيسم جهاني براساس وعده الهي نزديك است و اجانب نمي توانند كاري از پيش ببرند، افزود: همان طوري كه عراق در مقابله با داعش پيروز شده و خبرهاي مهمي در روزهاي آينده در پيروزي امت خداجوي بر مستبدان روزگار به گوش مي رسد به طور قطع آرامش در منطقه و عالم اسلام برقرار مي شود.

مسئول نمايندگي ولي فقيه در نيروي قدس سپاه داعش را گروه ضد تمام اديان الهي و حقيقت افول بشري برشمرد و بيان كرد: همه فتنه انگيري هاي عالم اسلام زير سر صهيونيسم و آمريكاي جنايتكار است.

دست و پا زدن هاي اسرائيلي ها نشان از اضمهلال آنهاست

شيرازي اظهار كرد: آنهايي كه زماني شعار نه غزه، نه لبنان، جانم فداي ايران را سر داده و دل اين ملت و آزادي خواهان را به درد آوردند امروز در جبهه مقابل ملت هاي آزاديخواه ايستاده اند و همچنان در صدد فتنه گري هستند كه با دهن كجي آشكار به آرمان هاي امام، شهدا و انقلاب راهشان را از اين ملت جدا كردند.

وي علت دست و پا زدن هاي رژيم صهيونيستي را فرا رسيدن روزهاي مرگ و نابودي رژيم صهي


بيداري اسلامي نابودي رژيم صهيونيستي در آينده‌اي نزديك را تاييد مي‌كند

3 مرداد 1393-14:09:44

كد خبر: 12553

منبع خبر: خبرگزاری پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس

فرستنده: سردبیر

امتياز:

   1

نسخه قابل چاپ متن مقاله ارسال براي دوستان

 نظرات (0)

نام

پست الكترونيك

عنوان نظر

متن نظر

 

نظرات شما پس از بازبيني و تاييد توسط سايت در قسمت نظرات در همين صفحه به معرض نمايش در خواهد آمد.


امتياز به مطلب: كمتر  بيشتر    
امروز

تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي


همايش ملي علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پروش
در همايش همايش ملي علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پروش:

در همايش همايش ملي علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پروش:

انعقاد تفاهنامه بين ستاد كل نيروهاي مسلح و وزارت آموزش و پرورش

نمايش...

ويژه
باز نگاهي به جنگ (بخش ۵)

باز نگاهي به جنگ (بخش ۵)

سرتيپ دوم بازنشسته پاسدار دكتر محمدعلي باراني

نمايش...

كسر خدمت
اطلاعيه: طرح هاي پژوهشي كسر خدمت

اطلاعيه: طرح هاي پژوهشي كسر خدمت

فرآيند انجام پروژه‌ تحقيقاتي به عنوان بخشي از خدمت سربازي

نمايش...

فراخوان
فراخوان مقاله جهت فصلنامه مطالعات دفاع مقدس

فراخوان مقاله جهت فصلنامه مطالعات دفاع مقدس

قابل توجه كليه صاحبنظران، پژوهشگران، مدرسان و صاحبان انديشه

نمايش...


© 1386-1395 کلیه حقوق برای پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس محفوظ است.

نمايش و ارائه‌ي محتواها اعم از مقاله، كتاب و ... الزاماً به معناي ديدگاه بنیاد نمي‌باشد و تنها بيان كننده نظرات شخصي نويسندگان و بوجودآورندگان آنها مي‌باشد. برداشت، نمايش و ارائه كليه‌ي محتواهاي اين وبگاه تنها با ذكر صحيح و كامل منبع و برقراري پيوند مجاز مي‌باشد.

  ورود | ثبت نام | ارسال | اخبار | محتوا | تماس با ما | درباره