كاربر ميهمان چهارشنبه، 27 تير 1397
 
پايداري - پايگاه اينترنتي پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس

صفحه نخست| ورود | ثبت نام | ارسال | اخبار | محتوا | تماس با ما | درباره

جستجو:  

صفحه نخست

اخبار

محتواها

نمايشگاه

جستجو

● طرح های کسر خدمت سربازی

ویژه نامه های الکترونیکی

● فصلنامه مطالعات دفاع مقدس

● پژوهشکده مدیریت و سیاست دفاعی دفاع مقدس

● پژوهشکده علوم نظامی و مهندسی دفاع مقدس

● پژوهشکده تاریخ، ادبیات و فرهنگ دفاع مقدس

پايداري - محتواها

نمايش فهرست‌وار

ويژه‌‌نامه فهرستگان


مقالات

اسناد مكتوب

تصاوير

كتاب

اسناد صوتي

اسناد ويدئويي

پايان نامه

پايداري - كاربران

ثبت نام

ورود

صفحه شخصي

ارسال

◊ مقاله

◊ سند مكتوب

◊ تصوير

◊ كتاب

◊ سند صوتي

◊ سند ويديويي

◊ پايان نامه

 معاون هماهنگ‎کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران:

نابودي اسرائيل قطعي است / آمريكا مي‌داند حمله نظامي ايران را زمين‌گير نمي‌كند

معاون هماهنگ‎كننده نمايندگي ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: با توجه به علم نظامي و روندي كه رژيم صهيونيستي در پيش گرفته است، نابودي اسرائيل قطعي است.

14 بهمن 1394-09:18:02


نابودي اسرائيل قطعي است / آمريكا مي‌داند حمله نظامي ايران را زمين‌گير نمي‌كند
14 بهمن 1394-09:18:02
منبع خبر: خبرگزاری فارس
فرستنده: دبیر سایت

براي نمايش كامل تصوير كليك كنيد

به گزارش سايت پايداري پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، سردار محمدحسين سپهر شامگاه سه‌شنبه در سومين جلسه جشن انقلاب در دفتر نماينده ولي فقيه در استان همدان با بيان اينكه دهه فجر، ايام عيد انقلاب اسلامي است، اظهار كرد: در اين ايام مبارك شايسته است كه به دستاوردها، بركات انقلاب و اصول ماندگاري آن پرداخته، تهديدات را برشماريم و به تكاليفي كه داريم توجه كنيم.

وي با بيان اينكه به تعبير رهبر كبير انقلاب اسلامي، انقلاب ما آغاز حكومت الله است، افزود: اين فرمايشات امام(ره) مستندات قرآني و رواياتي نيز دارد و بسياري از روايات معصومين (ع) نويد اين انقلاب را داده بودند.

معاون هماهنگ‎كننده نمايندگي ولي فقيه در سپاه پاسداران با بيان اينكه كارهاي بزرگي كه اين ملت و مردم انجام خواهند داد، كارهاي تمدن‌ساز است، تصريح كرد: رهبر انقلاب فرمودند كه ما پنج گام مهم در روند نظام اسلامي داريم، پيروزي «انقلاب اسلامي» و تشكيل «نظام اسلامي» كه انجام شده و سه گام ديگر داريم كه تشكيل «دولت اسلامي» و «جامعه اسلامي» و در نهايت تشكيل «تمدن نوين اسلامي» يعني تشكيل حكومت امام زماني است.

وي ادامه داد: نبايد تصور اين باشد ملتي كه به پا خواسته و حكومت طاغوت را برانداختند؛ امروز در اين انديشه هستند كه انقلابشان در جغرافياي ايران خواهد ماند؛ زيرا اين انقلاب براي بيداري اسلامي در جهان و زمينه‌سازي تحقق تمدن اسلامي و حكومت امام زمان(عج) ايجاد شده است.

سپهر خاطرنشان كرد: در پايان قرن 17 متفكران اين اصل را بنا نهادند كه براي پيشرفت و توسعه زندگي بهتر مردم در دنيا، دين نبايد مداخله‌اي در حكومت داشته باشد و زماني موفق مي‌شوند كه دين كنار گذاشته شود!

معاون هماهنگ‎كننده نمايندگي ولي فقيه در سپاه پاسداران با بيان اينكه به دنبال برگزاري جشن بي‌ديني و آقايي آمريكا در قرن بيستم بودند و تفكر مادي‌گرايي و مبارزه با خدا را رواج مي‌دادند، اظهار كرد: در اين زمان يك روحاني بدون تشكيلات و حمايت كشور خارجي، انقلابي بزرگ را به پيروزي رساند.

وي با اشاره به اينكه پيش از انقلاب اسلامي هر انقلابي كه به نتيجه مي‌رسيد داراي پشتيباني خارجي بود، افزود: اما امام(ره) بدون پشتيباني خارجي، بلكه با تكيه بر دين و مردم انقلاب كرد.

سپهر تصريح كرد: امام و شريعت‌هاي الهي در طول تاريخ هم بودند، اما امام راحل امتش را آماده كرد و بر اساس شريعت الهي و امامت جامعه انقلاب كرد و در پايان قرن بيستم به دنيا ثابت كرد دين براي تمام نيازهاي بشر حرف، قانون و مبنا دارد.

وي با بيان اينكه سرنگوني انقلاب اسلامي به نقطه اشتراك بلوك غرب و شرق تبديل شد كه تاكنون هيچ فصل مشتركي نداشتند، ادامه داد: نظام سلطه از 22 بهمن 57 تا امروز هر امكاني براي سرنگوني نظام جمهوري اسلامي بوده به كار برد و اگر دشمنان اقدامي را به منصه ظهور نرساندند؛ به اين معنا نيست كه نخواستند، بلكه نتوانستند.

معاون هماهنگ‎كننده نمايندگي ولي فقيه در سپاه پاسداران با اشاره به اينكه دشمنان از اين به بعد نيز به هر كاري دست خواهند زد تا از ترويج دين جلوگيري كنند، خاطرنشان كرد: انقلاب اسلامي در حوزه نرم‌افزاري دنيا را تسخير مي‌كند، به طوري كه متفكران غربي اعتراف كردند كه انقلاب اسلامي نيازي به بمب اتمي ندارد بلكه با فرهنگ خود دنيا را تسخير خواهد كرد.

وي با بيان اينكه ايران اسلامي تحولات بزرگي را در دنيا آغاز كرد و مبارزه با استكبار را كليد زده است، گفت: بيش از 200 سال است كه آمريكا و 350 سال است كه انگليس در خليج فارس حضور دارند اما تا به امروز هيچ كشور اسلامي تو دهني به انگليس و آمريكا نزده اما تاكنون از جمهوري اسلامي ده‌ها بار تودهني خوردند.

سپهر با بيان اينكه آمريكايي‌ها التماس كردند كه فيلم‌هاي ملوانانشان را نشان ندهيم، اظهار كرد: چندين كشتي بزرگ و ناو آمريكايي با يك تهديد پاسدار 40 مايل به عقب‌تر مي‌روند و فرمانده آمريكايي با زبان فارسي چندين بار كلمه «چشم» را تكرار مي‌كند.

انقلاب اسلامي تنها انقلاب تمدن‌ساز است

معاون هماهنگ‎كننده نمايندگي ولي فقيه در سپاه پاسداران با بيان اينكه چهار انقلاب بزرگ در دنيا رخ داده كه انقلاب اسلامي يكي از آن‌ها بوده و بايد قدر آن را بدانيم، تصريح كرد: همه اين انقلاب‌ها دوران‌ساز بوده و هيچ يك مانند انقلاب ما تمدن‌ساز نبوده است.

وي با اشاره به اينكه انقلاب فرانسه يك قرن طول كشيد و با كشتار و قتل جلو رفت و به نماد ظلم امپرياليسم جهاني بدل شد، ادامه داد: كشته‌هاي نظام كمونيستي در جهان به قريب 100 ميليون نفر رسيد و در انتها نيز سرنگون شد، همچنين در آمريكا 1.5 ميليون نفر را كشتند اما امام خميني(ره) موافق استفاده از يك تپانچه در جريان انقلاب اسلامي نبودند و اعتقاد داشتند كه مردم با نگاه ايماني و


نابودي اسرائيل قطعي است / آمريكا مي‌داند حمله نظامي ايران را زمين‌گير نمي‌كند

14 بهمن 1394-09:18:02

كد خبر: 29316

منبع خبر: خبرگزاری فارس

فرستنده: دبیر سایت

امتياز:

   1

نسخه قابل چاپ متن مقاله ارسال براي دوستان

 نظرات (0)

نام

پست الكترونيك

عنوان نظر

متن نظر

 

نظرات شما پس از بازبيني و تاييد توسط سايت در قسمت نظرات در همين صفحه به معرض نمايش در خواهد آمد.


امتياز به مطلب: كمتر  بيشتر    
امروز

پذيرش قطعنامه 598 شوراي امنيت سازمان ملل متحد از سوي جمهوري اسلامي ايران


همايش ملي علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پروش
در همايش همايش ملي علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پروش:

در همايش همايش ملي علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پروش:

انعقاد تفاهنامه بين ستاد كل نيروهاي مسلح و وزارت آموزش و پرورش

نمايش...

ويژه
باز نگاهي به جنگ (بخش ۵)

باز نگاهي به جنگ (بخش ۵)

سرتيپ دوم بازنشسته پاسدار دكتر محمدعلي باراني

نمايش...

كسر خدمت
اطلاعيه: طرح هاي پژوهشي كسر خدمت

اطلاعيه: طرح هاي پژوهشي كسر خدمت

فرآيند انجام پروژه‌ تحقيقاتي به عنوان بخشي از خدمت سربازي

نمايش...

فراخوان
فراخوان مقاله جهت فصلنامه مطالعات دفاع مقدس

فراخوان مقاله جهت فصلنامه مطالعات دفاع مقدس

قابل توجه كليه صاحبنظران، پژوهشگران، مدرسان و صاحبان انديشه

نمايش...


© 1386-1395 کلیه حقوق برای پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس محفوظ است.

نمايش و ارائه‌ي محتواها اعم از مقاله، كتاب و ... الزاماً به معناي ديدگاه بنیاد نمي‌باشد و تنها بيان كننده نظرات شخصي نويسندگان و بوجودآورندگان آنها مي‌باشد. برداشت، نمايش و ارائه كليه‌ي محتواهاي اين وبگاه تنها با ذكر صحيح و كامل منبع و برقراري پيوند مجاز مي‌باشد.

  ورود | ثبت نام | ارسال | اخبار | محتوا | تماس با ما | درباره