كاربر ميهمان دوشنبه، 5 فروردين 1398
 
پايداري - پايگاه اينترنتي پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس

صفحه نخست| ورود | ثبت نام | ارسال | اخبار | محتوا | تماس با ما | درباره

جستجو:  

صفحه نخست

اخبار

محتواها

نمايشگاه

جستجو

● طرح های کسر خدمت سربازی

ویژه نامه های الکترونیکی

● فصلنامه مطالعات دفاع مقدس

● پژوهشکده مدیریت و سیاست دفاعی دفاع مقدس

● پژوهشکده علوم نظامی و مهندسی دفاع مقدس

● پژوهشکده تاریخ، ادبیات و فرهنگ دفاع مقدس

پايداري - محتواها

نمايش فهرست‌وار

ويژه‌‌نامه فهرستگان


مقالات

اسناد مكتوب

تصاوير

كتاب

اسناد صوتي

اسناد ويدئويي

پايان نامه

پايداري - كاربران

ثبت نام

ورود

صفحه شخصي

ارسال

◊ مقاله

◊ سند مكتوب

◊ تصوير

◊ كتاب

◊ سند صوتي

◊ سند ويديويي

◊ پايان نامه

 دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان با رهبر انقلاب

ديدار دانش‌آموزان و دانشجويان با رهبر انقلاب

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در آستانه‌ي ۱۳ آبان روز ملي مبارزه با استكبار، در ديدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجويان با تجليل از حضور پرمعنا و عظيم مردم در «رزمايش بي‌نظير، توصيف‌ناپذير و شگفتي‌ساز اربعين»، سه حادثه‌ي ۱۳ آبانِ ۴۳، ۵۷ و ۵۸ را نشانه‌هايي از چالش عميق و مستمر ملت ايران و آمريكا خواندند و با اشاره به شكست شيطان بزرگ در تحقق هدف اصلي توطئه‌هاي ۴۰ سال اخير آن يعني بازگشت به سيطره‌ي دوران رژيم ستم‌شاهي در ايران، تأكيد كردند: «افول آمريكا» به واقعيتِ مورد اجماع صاحب‌نظران معتبر جهان تبديل شده اما در سوي ديگر اين چالش، ملت ايران با انگيزه، روحيه و كار و تلاش جوانان عزيزش، آينده‌اي درخشان و به‌مراتب بهتر را در پيش دارد.

12 آبان 1397-07:45:14


ديدار دانش‌آموزان و دانشجويان با رهبر انقلاب
12 آبان 1397-07:45:14
منبع خبر: دفتر حفظ و نشر حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای
فرستنده: دبیر سرویس خبر

براي نمايش كامل تصوير كليك كنيد

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي ديروز (شنبه، دوازدهم آبان 1397) در آستانه‌ي ۱۳ آبان روز ملي مبارزه با استكبار، در ديدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجويان با تجليل از حضور پرمعنا و عظيم مردم در «رزمايش بي‌نظير، توصيف‌ناپذير و شگفتي‌ساز اربعين»، سه حادثه‌ي ۱۳ آبانِ ۴۳، ۵۷ و ۵۸ را نشانه‌هايي از چالش عميق و مستمر ملت ايران و آمريكا خواندند و با اشاره به شكست شيطان بزرگ در تحقق هدف اصلي توطئه‌هاي ۴۰ سال اخير آن يعني بازگشت به سيطره‌ي دوران رژيم ستم‌شاهي در ايران، تأكيد كردند: «افول آمريكا» به واقعيتِ مورد اجماع صاحب‌نظران معتبر جهان تبديل شده اما در سوي ديگر اين چالش، ملت ايران با انگيزه، روحيه و كار و تلاش جوانان عزيزش، آينده‌اي درخشان و به‌مراتب بهتر را در پيش دارد.

رهبر انقلاب اسلامي در ابتداي سخنانشان با تبريك به همه‌ي كساني كه توفيق حضور در حركت پرشور اربعين را داشتند، گفتند: غربي‌ها از درك و تحليل اين پديده‌ي فوق‌العاده عاجزند؛ آن‌ها چند سال در قبال حركت عظيم اربعين «توطئه‌ي سكوت» را به كار گرفتند اما امسال مجبور شدند مقداري به آن بپردازند، البته با تحليل‌هاي خصمانه و غلط و بلاهت‌آميز.

ايشان با تأكيد بر اينكه سرچشمه‌ي فياض راه‌پيمايي اربعين، غربي‌ها و رسانه‌هاي آن‌ها را دستپاچه كرده است، گفتند: رسانه‌هاي غربي همچون راديو انگليس ادعاي حكومتي بودن اين مراسم عظيم را مطرح كردند اما كدام دولت مي‌تواند ۱۰ تا ۱۵ ميليون انسان را در مسافتي حداقل ۸۰ كيلومتري، پياده به حركت درآورد؟

رهبر انقلاب اسلامي خاطرنشان كردند: اگر بر فرض محال هم قبول كنيم كه جمهوري اسلامي ايران و دولت عراق عامل شكل‌گيري چنين حركت عظيمي بوده‌اند، اين يك معجزه است و غربي‌ها هم اگر مي‌توانند چنين حركت بي‌نظيري را راه بيندازند.

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي تأكيد كردند: حركت بي‌نظير اربعين، جز با عشق و ايمان و جوشندگي خون شهيدان والامقام شكل نمي‌گيرد و هيچ عامل ديگري قادر به برپايي چنين عظمتي نيست.

رهبر انقلاب اسلامي با تأكيد بر اينكه حركت اربعين سال به سال عظيم‌تر و بهتر خواهد شد، از پذيرايي و ميهمان‌داري محبت‌آميز دولت و ملت عراق و شخصيت‌هاي صاحب‌نظر و سياسي اين كشور قدرداني كردند.

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به سه حادثه‌ي روز سيزده آبان كه به نحوي مرتبط با آمريكا است، گفتند: حادثه‌ي اول در سال ۱۳۴۳ مربوط به تبعيد امام خميني (رحمه‌الله) در پي اعتراض ايشان به لايحه‌ي كاپيتولاسيون يا همان مصونيت اتباع آمريكايي در ايران بود. حادثه‌ي دوم به كشتار دانش‌آموزان و نوجوانان به دست رژيم آمريكاييِ پهلوي در سال ۵۷ مربوط مي‌شود و در حادثه‌ي سوم كه در سال ۱۳۵۸ اتفاق افتاد، لانه‌ي جاسوسي آمريكا به دست دانشجويان تسخير شد كه در واقع سيلي متقابل ملت ايران به آمريكا بود.

ايشان اين سيلي خوردن و تحقير آمريكا را نتيجه‌ي قدرتي دانستند كه انقلاب اسلامي به مردم داد و افزودند: مجموعه‌ي اين سه حادثه نشان‌دهنده‌ي چالش ميان ايران و آمريكا است كه اين چالش در طول ۴۰ سال گذشته ادامه داشته و آمريكايي‌ها در آن از انواع تحركات و دشمني‌ها استفاده كرده‌اند.

رهبر انقلاب اسلامي، «حمله به طبس»، «تحريك صدام براي جنگ با ايران»، «حمله‌ي موشكي به هواپيماي مسافري» و «حمله به سكوهاي نفتي» ايران را نمونه‌هايي از «جنگ نظاميِ» آمريكا در اين چالش ۴۰ساله برشمردند و خاطرنشان كردند: يكي ديگر از تحركات آمريكايي‌ها در اين ۴۰ سال، استفاده از «جنگ اقتصادي» است و اينكه اكنون مي‌گويند تحريم‌ها اقدامي جديد بر ضد ايران است، در واقع كلاه گذاشتن بر سر خود و يا ملت آمريكا است زيرا موضوع تحريم از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي وجود داشته است.

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي يكي ديگر از ابزارهاي آمريكا در چالش ۴۰ساله با ايران را استفاده از «جنگ رسانه‌اي» دانستند و گفتند: جنگ رسانه‌اي آمريكا به معناي دروغ‌پراكني، فتنه‌انگيزي، ترويج فساد و تحريك افراد، از ابتداي انقلاب اسلامي وجود داشته است كه البته امروز با استفاده از فضاي مجازي، شيوه‌هاي آن جديدتر شده است.

ايشان در جمع‌بندي اين بخش از سخنانشان خاطرنشان كردند: در چالش ۴۰ساله‌ي آمريكا و ايران، حقيقت مهمي وجود دارد كه گاهي از ديده‌ها پنهان مي‌ماند و آن اينكه، طرف پيروز در اين چالش، جمهوري اسلامي ايران و طرف مغلوب، آمريكا بوده است.

رهبر انقلاب اسلامي در بيان دليل اين موضوع افزودند: هدف اصلي آمريكا در چهار دهه‌ي اخير، سيطره‌ي مجدد بر ايران بود اما با وجود همه‌ي تلاش‌ها و توطئه‌ها، نتوانسته است به اين هدف دست پيدا كند.

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي تأكيد كردند: امروز تنها كشوري كه آمريكا كوچك‌ترين نقشي در تصميمات آن ندارد، جمهوري اسلامي ايران است و اين به معناي شكست آمريكا است.

ايشان هدف اصلي آمريكا از تحريك صدام براي تحميل جنگ هشت‌ساله به ايران را شكست و بي‌آبرو كردن نظام اسلامي در دنيا برشمردند و تأكيد كردند: ايران در جنگ‌هاي ۲۰۰ سال گذشته همواره شكست خورده بود اما در جنگ هشت‌ساله توانست طرف مقابل را شكست دهد و يك وجب از خاك كشور به دست بيگانه نيفتاد.

رهبر انقلاب اسلامي، هدف آمريكا از جنگ و تحريم اقتصادي در طول ۴۰ سال گذشته را فلج كردن و عقب نگه داشتن كشور دانستند و افزودند: در جنگ اقتصادي نيز آنچه اتفاق افتاده، برخلاف خواست آمريكا است زيرا حركت به سمت خودكفايي و توليد در داخل، سرعت گرفته و امروز صدها گروه فعال از جوانان خوش‌فكرِ دانشگاهي، مشغول فعاليت‌ها و كارهاي مهمي در كشور هستند.

ايشان سپس به شرايط آمريكا در جهان اشاره كردند و افزودند: در يك نگاه وسيع‌تر، قدرت و اقتدار و هيمنه‌ي آمريكا در دنيا، رو به افول و زوال است و آمريكاي امروز به‌مراتب ضعيف‌تر از آمريكاي چهار دهه قبل است.

رهبر انقلاب اسلامي با اشاره به اذعان بسياري از سياسيون و جامعه‌شناسان معتبر دنيا مبني بر فرسوده شدن و از بين رفتن «قدرت نرمِ» آمريكا گفتند: قدرت نرم آمريكا به معناي «اقناع و قبولاندن نظر خود به كشورهاي ديگر» اكنون در ضعيف‌ترين موقعيت ممكن قرار دارد و به‌خصوص از زمان روي كار آمدن رئيس‌جمهور فعلي آمريكا نه‌تنها ملت‌ها بلكه دولت‌هاي اروپا، چين، روسيه، هند، آفريقا و آمريكاي لاتين نيز با تصميم‌هاي آمريكا صراحتاً مخالفت مي‌كنند.

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي خاطرنشان كردند: اكنون نه‌تنها اقتدار معنوي و قدرت نرم آمريكا رو به افول است بلكه اقدامات رئيس‌جمهور عجيب‌وغريبِ فعليِ آمريكا، «ليبرال دموكراسي» را نيز كه پايه‌ي تمدن غرب است، بي‌آبرو كرده است.

ايشان با اشاره به سخنان چندين سال قبل يك محقق معروف دنيا مبني بر اينكه وضع كنوني آمريكا، «نقطه‌ي نهايي تكامل تاريخي بشر است»، گفتند: همين جامعه‌شناس، اكنون سخنان قبلي خود را پس گرفته و مطالبي بيان مي‌كند كه نشانگر ضعف و افول آمريكا و ليبرال دموكراسي است.

رهبر انقلاب اسلامي، «قدرت سخت» آمريكا در زمينه‌هاي نظاميگري و اقتصاد را نيز رو به افول خواندند و افزودند: آن‌ها ابزار نظامي دارند اما به علت افسردگي، سردرگمي و ترديد سربازانشان مجبورند از سازمان‌هاي جنايت‌كاري نظير بلك‌واتر براي تحقق اهدافشان در كشورهاي ديگر كمك بگيرند.

ايشان بدهي افسانه‌اي آمريكا و كسري بودجه‌ي ۸۰۰ ميليارد دلاري اين كشور در سال جاري را از نشانه‌هاي روند زوال اقتصادي آمريكا برشمردند و خاطرنشان كردند: آن‌ها اين واقعيات را با ظاهرسازي و شعار مي‌پوشانند اما در زير اين زرق‌وبرق، افول اقتصادي مشهود است.

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي با جلب توجه كشورهاي منطقه به واقعيت افول آمريكا افزودند: كساني كه به پشتيباني آمريكا حاضرند مسئله‌ي فلسطين را به‌كلي به فراموشي بسپارند، متوجه باشند كه آمريكا حتي در منطقه‌ي خودش هم رو به زوال است اما ملت‌هاي اين منطقه و حقايق آن، زنده و پابرجا هستند.

رهبر انقلاب استمرار روحيه‌ي استقلال‌طلبي در جوانان ايران با هر تفكر و رفتار را از ديگر نشانه‌هاي شكست آمريكا دانستند و افزودند: آن‌ها با همه‌ي تلاش امپراتوري خبري و رسانه‌اي خود نتوانسته‌اند احساس تنفر و روحيه‌ي استقلال‌طلبي و مقاومت در مقابل بيگانگان سلطه‌طلب را در جوانان اين سرزمين از بين ببرند؛ به‌گونه‌اي كه نسل جوان كنوني از لحاظ انگيزه‌ي ايستادگي و مقاومت اگر از نسل اول انقلاب جلو نباشد حتماً عقب نيست.

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي با اشاره به رسوخ روحيه‌ي استقلال‌طلبي جوانان ايراني در كشورهاي ديگر افزودند: مردم و جوانان عراقي، سوري، لبناني، افغانستاني، پاكستاني و كشورهاي ديگر به علت سيطره‌طلبي و اهانت‌هاي آمريكا از آن متنفر هستند اما مقامات آمريكايي ناتوان از درك علل اين تنفر، آن را از چشم ما مي‌بينند.

رهبر انقلاب اسلامي در همين زمينه افزودند: آمريكايي‌ها ما را تهديد مي‌كنند و پيغام مي‌دهند كه اگر جوانان فلان كشور به نيروهاي ما يا طرف‌داران ما حمله كنند، ايران را مقصر مي دانيم؛ اما ما مي‌گوييم شما غلط مي‌كنيد ايران را مقصر مي‌دانيد بلكه بايد به اقدامات تنفربرانگيز خودتان در آن كشورها نگاه كنيد.

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي با يادآوري افول آمريكا به كساني كه به سازش با آمريكا گرايش دارند، افزودند: بيهوده نقشه‌ي بي‌اساس و بي‌پايه نكشيد، زوال آمريكا يك واقعيت است.

ايشان عوامل افول شيطان بزرگ را بلندمدت و مربوط به عملكرد سلطه‌طلبانه‌ي آن در طول تاريخ اين كشور دانستند و تأكيد كردند: بر اساس سنت الهي، آمريكا محكوم است كه از صحنه‌ي قدرت جهاني زايل بشود.

رهبر انقلاب پس از ترسيم اوضاع آمريكا به‌عنوان يكي از دو طرف چالش عميق و مستمر آمريكا-ايران خاطرنشان كردند: در سمت ديگر اين چالش مي‌توان بدون مبالغه و بزرگ‌نمايي، نشانه‌هاي پيشرفت و قوي‌تر شدن را در طول ۴۰ سال اخير مشاهده كرد.

ايشان حضور فعال صدها گروه جوان، خوش‌استعداد، مبتكر و باهمت را در زمينه‌هاي مختلف فكري، عملي و فناوري، نشانه‌ي آشكار حركت جدي جمهوري اسلامي در روند استقلال صنعتي و سياسي خواندند و افزودند: اين جوانان به فكر رئيس شدن و وزارت و وكالت نيستند و اين پديده‌ي مبارك ادامه خواهد يافت.

سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع دانش‌آموزان و دانشجويان با چند توصيه به جوانان ادامه يافت كه اولين آن‌ها فراموش نكردن دشمني با آمريكا بود.

ايشان هوشياري در مقابل فريب و لبخند دروغين دشمن را ضروري خواندند و يادآوري كردند: آمريكايي‌ها گاهي مي‌گويند با ملت ايران مشكلي نداريم و تحريم‌ها عليه مردم نيست بلكه با دولت ايران دچار چالش هستيم اما اين يك دروغ فضاحت‌بار است، چون دولت ايران بدون ملت كاره‌اي نيست و آن‌ها با حضور و اراده‌ي ملت دشمنند.

رهبر انقلاب در پاسخ به اين سؤال كه ايستادگي و دشمني ملت ايران با آمريكا تا چه زماني ادامه خواهد داشت، افزودند: وقتي آمريكا سيطره‌جويي خود را كنار بگذارد، مي‌شود با او مانند ديگر كشورها تعامل كرد؛ اما اين مسئله بعيد است چون ذات استكبار، سلطه‌جويي و سيطره‌طلبي است.

دومين توصيه‌ي حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به جوانان، «ترويج و تبيين نظريه‌ي مقاومت» بود.

ايشان نظريه‌ي «مقاومت در مقابل دشمن قوي‌پنجه» را، هم در مقام نظر هم در جايگاه عملي، نظريه‌اي متقن و صحيح خواندند و افزودند: جوانان در محيط‌هاي مختلف، هدف اصلي استكبار يعني سلطه‌طلبي را تبيين كنند تا ضرورت و صحت نظريه‌ي مقاومت، به‌خوبي نمايان و درك شود.

رهبر انقلاب افزودند: از نظر عملي نيز ما مقاومت را حق جوانان عراقي، سوري، لبناني، كشورهاي شمال آفريقا، شبه‌قاره و ديگر مناطق مي‌دانيم و تقويت اين جريان‌ها تقويت نظريه‌ي مقاومت است.

توصيه‌ي آخر حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به جوانان عزيز ايران، «احساس مسئوليت در قبال موضوع پيشرفت كشور» بود.

ايشان «الگوي اسلامي ايراني پيشرفت» در ۵۰ سال آينده را كه براي پخته شدن و تكميل در اختيار صاحب‌نظران قرار گرفته، برنامه‌اي فكرشده برشمردند و افزودند: جوانان، خود را بخشي از اين نقشه‌ي وسيع ۵۰ساله بدانند و براي ايفاي نقش بر اساس مقتضيات زمان در عرصه‌هاي علمي، فناوري، اقتصادي، اجتماعي و سياسي آماده باشند.

رهبر انقلاب، قطع وابستگي اقتصاد كشور به درآمدهاي نفتي را از دغدغه‌هاي هميشگي خود و اقتصاددانان خواندند و جوانان مؤمن و اهل فكر و عمل را به ارائه‌ي راه‌حل در اين زمينه دعوت كردند.

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي با اشاره به اينكه مدل پيشرفت ايران از الگوهاي توسعه‌ي غربي اخذ نشده است، افزودند: ما از دانش و فناوري روز حداكثر استفاده را مي‌بريم اما مي‌دانيم كه مدل‌هاي غربي برخلاف زرق‌وبرق ظاهري، باطني مشكل‌آفرين دارند و كشورهاي مختلف را با دشواري و بدبختي روبه‌رو كرده‌اند.

ايشان همت جوانان براي حل مسائل را نياز اصلي كشور خواندند و تأكيد كردند: جوانان بدون «ترس و تنبلي»، ابتكار و نوآوري را سرلوحه‌ي تلاش خود قرار دهند و با غيرت و تعصب ملي، وظايفشان را در پيشرفت و سعادت و افتخار ملت و امنيت كشور ايفا كنند.

رهبر انقلاب، مسئولان را نيز به جدي گرفتن جوانان پرانگيزه و استقبال واقعي از آنان فراخواندند و گفتند: گاه ديده شده كه برخي دستگاه‌هاي ذي‌ربط به كارهاي خوب، برجسته و راه‌گشاي جوانان كمك نمي‌كنند.

رهبر انقلاب اسلامي در جمع‌بندي سخنانشان تأكيد كردند: بدون ترديد آينده‌ي كشور درخشان و به‌مراتب بهتر از امروز است و اگر ملت با همين روحيه و انگيزه پيش برود، ايران عزيز در آينده‌اي نه‌چندان دور به اوجي مي‌رسد كه در تعاملات جهاني دست برتر را داشته باشد و جوانان، اين پيشرفت عظيم را كه به بركت اسلام و انقلاب ايجاد مي‌شود تجربه كنند.

پيش از سخنان رهبر انقلاب اسلامي، آقايان محمدصابر باغخاني و مرتضي عزيزي نمايندگان دانشجويان و دانش‌آموزان با بيان نظرات و ديدگاه‌هاي خود، بر لزوم ايستادگي در مقابل توطئه‌هاي استكبار با روحيه‌ي انقلابي و تكيه بر ظرفيت‌هاي جوانان كشور تأكيد كردند.


ديدار دانش‌آموزان و دانشجويان با رهبر انقلاب

12 آبان 1397-07:45:14

كد خبر: 37043

منبع خبر: دفتر حفظ و نشر حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای

فرستنده: دبیر سرویس خبر

ديدار دانش‌آموزان و دانشجويان با رهبر انقلاب
12 آبان 1397-07:45:14
منبع خبر: دفتر حفظ و نشر حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای
فرستنده: دبیر سرویس خبر

براي نمايش كامل تصوير كليك كنيدديدار دانش‌آموزان و دانشجويان با رهبر انقلاب
12 آبان 1397-07:45:14
منبع خبر: دفتر حفظ و نشر حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای
فرستنده: دبیر سرویس خبر

براي نمايش كامل تصوير كليك كنيد

امتياز:

   1

نسخه قابل چاپ متن مقاله ارسال براي دوستان

 نظرات (0)

نام

پست الكترونيك

عنوان نظر

متن نظر

 

نظرات شما پس از بازبيني و تاييد توسط سايت در قسمت نظرات در همين صفحه به معرض نمايش در خواهد آمد.


امتياز به مطلب: كمتر  بيشتر    
امروز

خروج رسمي ايران از پيمان سنتو


همايش
همايش ملي مطالبات حقوقي-بين‌المللي دفاع مقدس

همايش ملي مطالبات حقوقي-بين‌المللي دفاع مقدس

ورود به صفحه اصلي همايش

نمايش...

گفتگو
سردار رودكي در گفتگو با خبرگزاري فارس

سردار رودكي در گفتگو با خبرگزاري فارس

«كربلاي5» تلخي «كربلاي4» را به شيريني تبديل كرد/ انتشار اسناد جنگ در پاسخ به شبهات مؤثر است

نمايش...

فراخوان
فراخوان مقاله جهت فصلنامه مطالعات دفاع مقدس

فراخوان مقاله جهت فصلنامه مطالعات دفاع مقدس

قابل توجه كليه صاحب‌نظران، پژوهشگران، مدرسان و صاحبان انديشه

نمايش...


© 1386-1395 کلیه حقوق برای پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس محفوظ است.

نمايش و ارائه‌ي محتواها اعم از مقاله، كتاب و ... الزاماً به معناي ديدگاه بنیاد نمي‌باشد و تنها بيان كننده نظرات شخصي نويسندگان و بوجودآورندگان آنها مي‌باشد. برداشت، نمايش و ارائه كليه‌ي محتواهاي اين وبگاه تنها با ذكر صحيح و كامل منبع و برقراري پيوند مجاز مي‌باشد.

  ورود | ثبت نام | ارسال | اخبار | محتوا | تماس با ما | درباره